سلام :)

+ مامور آب از دست همسایه های من خل شده.هیچکس به جز من درو براش باز نمیکنه.. تو سرما پشت دره.تو گرما پشت دره.ماه رمضون پشت دره.خوب چرا آخه :|


+ دیشب رفتیم کبابی.. تف تو ریا.. :دی
حرفم اینه که روم به دیوار گلاب به روتون از لحظه ای که سیخ ها رو خالی کردیم حالم بد شد.. خیلی بد... یه جور که یه چیز میگفت الانه که بالا بیاری.. شاید چهار تا تیکه بدون نون خوردم..
دور از جونم دور از جونم دور از جونم... حالم مثل ویار بود :((

+ حال بدم بدتر شد وقتی چشم تو چشم شدم با یه عن! که از پشت شیشه زل زده بود بهم.تو دلم میگفتم این چرا نگاهم میکنه..
بعد که با زن و دو تا دختر کوچکش اومد میز مجاور ما نشست و میلمبوند و همچنان منو نگاه میکرد با از اون لبخندا دقیقا همون لحظه ای که از در رفتم بیرون و باز نگاهش به من بود اونم از اون نگاه ناخوشایندا که فکر میکنی تو دلشون هی میگن جووووووون !!! فهمیدم عنتر هم بود.

+ انقدر اینجا کاندیدای نمایندگی داره تهران نداره..

+میخوام یه مقدار میوه خشک کنم.. شما هم انجام بدید بعدا لذتشو ببرید.. به و کیوی که حتمیه.من گلابی خشک کرده ندیدم اما حالا خریدم میخوام خشک کنم ببینم چطور میشه :)

+ فکر نکنیم اگه کسی کامنتی داد لازمه بلافاصله که خوندیم و احساسی در ما ایجاد کرد جوابش رو بدیم.چه اشکال داره گاهی یه کامنت بی جواب بمونه تا حتی چند روز بهش فکر کنیم؟ مساله رو از دید دوستمون نگاه کنیم.به منطق دونیمون فشار بیاریم.بعد که با عقل و فکر متوجه شدیم برامون قابل قبول نیست جوابش رو بدیم؟
بعدم چرا از راهی جوابش رو بدیم که انگار منظور کلیمون اینه دوست عزیز ر*یدم به نظری که با مال من فرق داره و در نظر نگیریم اونم ممکنه جوابی بده که منظور کلیش این باشه زر نزن دوست عزیز!
نظرت متفاوته؟؟ خوب حداقل آدم باش! اخلاق داشته باش..

+ عمه قشنگ! عمه چاقالو! عمه گوشتالو!  آیا درسته یه شوهر زنشو اینجوری صدا کنه؟؟ :))))

*******************************************************

جای یک چیز را در زندگی ات عوض کن تا زندگی ات زیبا شود...

به جای ترس از خدا,

عشق را جایگزین کن :))

"اوشو"